Angielski dla dzieci

BABIES (3-4 lata)

Chcesz oswoić swojego malucha z językiem obcym? Zapisz go na zajęcia dla dzieci w wieku 3-4 lata. Zajęcia dla kilkuletnich dzieci to przede wszystkim zabawa, śpiewanie piosenek, gry językowe, mini dialogi, nauka z wykorzystaniem płyt audio i DVD oraz różnorodnych materiałów wizualnych, a także ćwiczeń takich jak malowanki, wyklejanki i zabawy ruchowe.

KIDS (5-8 lat)

Wykorzystaj chłonny umysł i potencjał Twojego dziecka. Podczas zajęć wykorzystywane są zestawy ćwiczeń, gier i zabaw wspomagające proces nauczania. Poprzez indywidualne podejście do ucznia osiągamy to, co w nauce języka obcego jest najważniejsze – dzieci rozumieją język, czytają, piszą i komunikują się w sposób naturalny i bez stresu!

JUNIORS (9-12 lat)

Pozwól, by pęd do wiedzy i zdrowa rywalizacja w grupie rówieśników- w myśl efektywnej nauki i dobrej zabawy – zaprowadziła Twoje dziecko do mety, gdzie wykorzysta praktycznie zdobyte w trakcie kursu umiejętności językowe. Lekcja składa się z pięciu elementów: pisanie, czytanie, mówienie, słuchanie oraz objaśnianie zagadnień gramatycznych.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA